Доставка їжі у Львові з 9:00 до 20:30

Доставка суші у Львові

Доставка суші у Львові від «Okada»

Коли планується доставка суші у місті Львів, люди завжди хочуть отримати бажані страви якомога швидше. Якщо робочий день видався інтенсивним, і часу на кофі-брейк не було, потрібно компенсувати це ситним обідом. В цьому аспекті суші та роли стануть чудовим варіантом, адже містять в собі всі необхідні компоненти. Вдале поєднання рису, морепродуктів, овочів та соусів дозволить поновити запас енергії та отримати запас бадьорості до самого вечора.

Однак, аби трапеза пройшла вдало, варто обрати сервіс, який задовольняє всі потреби щодо вибору позицій та не викликає сумнівів щодо якості продуктів. І навіть з урахуванням того, що в місті зараз доступно близько двадцяти сервісів для замовлення суші у Львові з доставкою, зупинитися на чомусь конкретному досить складно. Однак тепер Вам не потрібно замислюватись над тим, що обрати, адже тепер Ви маєте можливість зробити замовлення в ресторані «Okada».

Доставка суші у Львові – основні переваги сервісу «Okada»

Ми не загострюємо увагу на гучних рекламних слоганах або неймовірних акціях, що постійно трапляються користувачам в мережі. Натомість, ми працюємо над тим, аби зробити кінцевий продукт якісним та приємним для споживання. Тому, ми дотримуємося ключових принципів, які дозволяють утримувати стандарт якості.

Так, перший принцип стосується регулярного контролю якості продуктів. Працівники закладу слідкують за тим, аби кожен з компонентів зберігався у відповідних умовах та мав відповідний термін споживання. Особливо це стосується морепродуктів, адже для безкоштовної доставки суші у Львові вони грають ключову роль. Тому, ми слідкуємо, аби лосось, тунець, креветки та інші позиції знаходились у відповідних температурних умовах. Якщо порушити умови зберігання риби або овочів, вони поступово втрачають свій натуральний смак, внаслідок чого страва вже не має особливого відтінку, на який розраховують клієнти.
До того ж, ми ніколи не вдавалися до використання підсилювачів смаку, консервантів або інших аналогічних компонентів стороннього походження. Готуючи чергову порцію суші для доставки у Львові, ми дотримуємося оригінальної рецептури. Тому, куштуючи наші страви, Ви можете бути певні, що наші позиції не містять в собі нічого зайвого.

Безкоштовна доставка суші у Львові – процес отримання замовлення

Для того, аби якнайшвидше отримати бажані позиції, варто здійснити кілька простих дій. Перш за все, варто визначитися з переліком та додати бажані страви у кошик. Далі, система запропонує перейти до анкети, куди необхідно внести персональні дані. Тут має бути ім’я замовника і його номер телефону, а також адреса, за якою здійснюється доставка суші у Львові. Одразу скажемо, що Ви можете виконувати ці дії самостійно на сторінці сайту, або повідомити інформацію оператору телефоном. Останній крок – визначення способу оплати та внесення повної вартості послуг (якщо йдеться про безготівковий розрахунок). В іншому випадку можна здійснити оплату готівкою кур’єру. Коли всі етапи пройдено, залишається тільки дочекатися, коли кур’єр не прибуде за вказаною адресою та не передасть Вам пакуночок зі стравами.
Акції та бонуси

Якщо Ви думали, що все обмежується виключно стандартними послугами доставки, це не зовсім так. Починаючи співпрацю з нами, люди одразу стають учасниками спеціальних пропозиції. Вони діють постійно, а їхні умови залишаються незмінними весь період часу.

Одна з пропозицій стосується колекціонування магнітиків, що їх прикладають до кожного замовлення. Зібравши певну кількість, можна обміняти їх на конкретну позицію з нашого меню, починаючи від ролів і завершуючи повноцінними наборами. В якості невеличкого додатку до стави йде безкоштовний напій.